Sport

Wynik remisowy na Old Trafford. Dobry mecz dla graczy AC Milan

Futbol to jedna z najmocniej rozpoznawalnych dyscyplin sportowych na ziemi i to bez wątpienia fakt. Niemal codziennie przed monitorami siada wielu wielbicieli, którzy mają ochotę podziwiać swoich faworytów na boisku. Między innymi z tej przyczyny zostały zaprojektowane różne zmagania, które grupują najbardziej uzdolnione kluby z całej Europy. Na tę chwilę najpopularniejszymi rozgrywkami jest Liga Mistrzów. To właśnie w Lidze Mistrzów można oglądać najlepsze ekipy ze Starego Kontynentu poprzedniego sezonu. Jest jednak również Liga Europejska, gdzie toczą między sobą pojedynki nieco mniej uzdolnione kluby. To jednak nie znaczy, iż Liga Europejska nie ma ekscytujących wydarzeń. Rozgrywane tam starcia bardzo często są naprawdę fascynujące i możemy zobaczyć ogromną ilość trafień. W tym artykule chcemy się skoncentrować na meczu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa zespoły, które kiedyś świętowały triumfy na Starym Kontynencie, a w tym momencie koncentrują się nad przywróceniem swojej marki.

Według szerokiej grupy znawców jest to jedna z najciekawszych par 1/8 finału rozgrywek Europa League. Największym minusem tego starcia jest to, że sympatycy nie mają opcji oglądać go na żywo ze stadionu. Dużo lepiej ten mecz rozpoczęli gracze gości. Ekipa z Mediolanu chciała błyskawicznie wykorzystać okazję, że wicelider Premier League słabo zaczął ten mecz. AC Milan w trakcie pierwszych piętnastu minut strzelił do siatki dwukrotnie. Te trafienia nie były jednak przyznane. Sędzia tego meczu dwa razy cofał gole graczy AC Milan. Sympatycy przed ekranami telewizorów nie byli świadkami goli w pierwszej odsłonie. Mnóstwo emocji było natomiast w drugiej połowie. Kolejna połowa o wiele pozytywniej rozpoczęła się dla Manchesteru United. Kolejny raz swoją fenomenalną dyspozycję przedstawił Fernandes Bruno. Idealnie podał futbolówkę do Amada Diallo, a ten bez większego kłopotu wstrzelił piłkę do siatki AC Milan. Wyglądało na to, iż Czerwone Diabły zatrzymają korzystny rezultat do końca pojedynku, ale wicelider Serie A był w stanie doprowadzić do remisu pod koniec. Dla AC Milan trafienie zdobył Kjaer Simon i mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1.