Sport

W półfinałowym pojedynku mistrzostw Europy oglądaliśmy bardzo dobre widowisko! Włoska ekipa pokonała hiszpańską narodową reprezentację i zakwalifikowała się do finału turnieju!

Było to niesamowite spotkanie i wielbiciele piłkarscy obecni na trybunach mieli dużo szczęścia, gdyż mieli szansę obejrzeć ten bój i warto wiedzieć o tym. Tego typu spotkania przedstawiają z jakiego powodu futbol jest w tej chwili najczęściej oglądaną sportową dyscypliną na całym świecie. W tym meczu kibice piłkarscy otrzymali okazję by podziwiać wszystko to, co w piłce nożnej najcudowniejsze. Świetnie ten mecz rozpoczęli zawodnicy kadry Hiszpanii, lecz to piłkarze reprezentacji Włoch zdobyli pierwszą bramkę. Piłkarze trenowani przez szkoleniowca Enrique nie mieli w planach odpuszczać. Morata Alvaro dał radę doprowadzić do wyniku remisowego na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem. Główny arbiter tego pojedynku zobligowany był do zarządzenia dogrywki. W trakcie dodatkowego czasu gry też nie pojawiły się bramki i dlatego o triumfie zadecydować musiały karne. Narodowa kadra Włoch się okazała delikatnie lepsza w trakcie rzutów karnych triumfując wynikiem 4:2 i to właśnie ona zagra w niedzielę w pojedynku finałowym europejskich mistrzostw.