Triumf The Blues nad Brighton.

Zawodnicy Chelsea Londyn świetnie zainaugurowali nowy sezon zmagań w angielskiej Premier League. Dla wielu piłkarzy był to debiut w barwach The Blues. Wielu fanów Chelsea FC oczekiwało, by pooglądać świeżych nabytków ekipy w akcji. Trzeba przyznać, że przedstawili się z niezwykle dobrej strony. Bez wątpienia jest to pozytywna nowina dla Lamparda. W tej chwili szkoleniowiec Chelsea Londyn ma do wyboru wielu fantastycznych podopiecznych.

W ostatnich latach w angielskiej Premier League Chelsea FC nie radziła sobie na miarę oczekiwań. Fani tego zespołu oczekują lepszej gry. Sporo fanów futbolu czekało na debiut piłkarzy zakupionych z Ligi niemieckiej. Chelsea ma w tym sezonie ambitne cele,jeśli chodzi o trofea. Kibice Chelsea Londyn liczą, że ich zespół z przytupem zainaugurują w rozpoczęty w sobotę sezon angielskiej ligi piłkarskiej.

Świetna postawa The Blues w meczu z Brighton and Hove Albion

Pierwsza odsłona pojedynku zapewniła kibicom obu drużyn sporo fajnych doznań. Zawodnicy konstruowali sporo sytuacji podbramkowych. W premierowej części tego spotkania fani obu zespołów obejrzeli tylko jednego gola. Piłkę do siatki wstrzelił Jorginho. Arbiter podyktował karny rzut po faulu Ryana na Wernerze. Do przerwy wynik się nie zmienił. W drugiej odsłonie rywal Chelsea musiał nadrabiać straty.

Fani liczyli na sporo więcej goli oraz strzałów swoich ulubieńców. W drugiej odsłonie pojedynku padło już dużo więcej bramek. W tym aspekcie skuteczniejsza była drużyna Franka Lamparda. Rozpoczęcie drugiej połowy był bardzo żywiołowy. Brighton Hove Albion zdołało doprowadzić do wyniku remisowego. Dobry rezultat Drużyny Franka Lamparda był więc pod znakiem zapytania. Piłkarze Chelsea zdawali sobie sprawę, iż sympatyków Chelsea Londyn interesuje jedynie triumf.

Po golu dla ekipy Brighton gracze gości wystartowali do ataku pod bramką przeciwników. Parę minut później drużyna Lamparda kolejny raz wygrywała w tym starciu. Udało im się zdobyć dwie bramki. Ostateczny wynik tego meczu to 3:1 na korzyść Chelsea. To bez wątpienia fantastyczny początek Premier League dla drużyny Chelsea.