Top Model wraca z dziewiątą edycją!

Top Model to jeden z programów stacji TVN, w którym uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Znane jury ale przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. Do tego będzie można zobaczyć całkiem sporo rozpoznawalnych figur w przestrzeni modowej, czyli znane modelki, redaktorki pism, bądź też fotografowie światowej sławy.

Tym razem konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się również osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota jurorzy przyznają tej osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelką lub modelem, co skutkuje tym, że owy uczestnik od razu ląduje w domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest głosem internautów, którzy oddali głos swojego faworyta, który nie będzie musiał startować w castingach i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Co czeka widzów w tej edycji programu?

Produkcja TVN daje opcję rozwoju i pojawienia się w świecie modelingu, dlatego też co sezon postanawia się zgłosić sporo zainteresowanych osób. W odcinkach uczestnicy otrzymują do zaliczenia różne konkurencje, które będą sprawdzać, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jurorów jest ocenienie ich postępów i decyzja o tym, który z uczestników odpada w danym odcinku. Jest jeszcze opcja przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu za kulisami, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek oraz sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, kto zostanie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo konkuruje sporo interesujących osób, więc bez wątpienia warto będzie oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Zostaw komentarz