Wiadomości

Pokazana ze strony Brzozowskiego Rafała pieśń zbyt konwencjonalny na finałowy występ turnieju Eurowizji! Niewesoły koniec przygody Brzozowskiego na Eurowizji.

Trzeba być świadomym tego, iż nasza ojczyzna zazwyczaj nie zadziwiała fanów muzyki podczas zawodach Eurowizji. Naszym najpotężniejszym wyczynem z reguły jest dostanie się do występu finałowego, gdzie zajmowaliśmy końcowe lokaty. W roku zeszłym Eurowizję przełożono, gdyż pojawiła się pandemia COVID-19, która powstrzymała nie tylko Europę, lecz także cały świat. Ambasadorem naszego kraju w trakcie konkursu Eurowizji był Brzozowski, który miał zamiar podekscytować smakoszy muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Z wybrania ambasadora naszej ojczyzny sporo publicystów nie było uradowanych, jednak w finalny rozrachunku do wymiany nie doszło. Przykro iż kolejny raz z kolei musieliśmy pożegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Rafał Brzozowski, który był polskim reprezentantem podczas turnieju Eurowizji nie skokietował telewidzów i też dlatego odpadł na etapie półfinału 65. turnieju europejskiej piosenki.

Z pewnością telewidzowie z Polski są już niesamowicie znudzeni tego typu rozrywką. Dobrze wiedzieć o tym, iż "The Ride" czyli piosnka przedstawiona ze strony Brzozowskiego była najzwyczajniej niespecjalna. W tej przyśpiewce nie było niczego ciekawego, co może wprawić w fascynację fanów dobrej muzyki w Europie. To jest kolejna odsłona turnieju Eurowizji, podczas którego ambasador Polski nie umie zakwalifikować się do finałowej fazy. Bez większego problemu można zrozumieć, że od dłuższego czasu dobieranie reprezentantów naszego państwa na konkurs europejskiej piosenki nie idzie nam zbyt dobrze. Powinniśmy w takim wypadku pokładać nadzieję w tym, iż w przyszłych latach nasz reprezentant będzie w stanie wejść do starcia finałowego o triumf w zawodach europejskiej piosenki. Bardzo kluczowe w przypadku takiej sytuacji jest to, żeby wybrać najbardziej utalentowanego przedstawiciela, który da radę zaczarować widownię europejską. W sytuacji przeciwnej ponownie nie będziemy w stanie do finałowego starcia podczas konkursu Eurowizji.

Zostaw komentarz