Sport

Kilku piłkarzy odsuniętych z reprezentacji naszego narodu! Trener Paulo Sousa przedstawił w poniedziałek kadrę polskiej reprezentacji na europejskie mistrzostwa!

O graniu w turnieju na mistrzowskim poziomie myśli mnóstwo młodych zawodników, których marzeniem życiowym są występy profesjonalne w nożną piłkę. Nie podlega wątpliwości to, ze piłka nożna to w tej chwili najbardziej znana dyscyplina na Starym Kontynencie. Chłopaki od lat młodych walczą o to, żeby w kolejnych latach występować w meczach na najsławniejszych arenach światowej piłki nożnej. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że droga do pozostania piłkarzem nie jest najłatwiejsza i zmusza do ogromnej liczby wyrzeczeń. Młodzi chłopcy, którym się udało chociażby z tego powodu wzbudzają często animozję ale i w tym samym momencie respekt w gronie swoich znajomych. 24 ekipy wezmą udział w europejskich mistrzostwach, które się rozpoczną w połowie czerwca. Znaczy to bez grama wątpliwości, że na sympatyków piłki nożnej czekają podwyższone przeżycia. Bez grama wątpliwości staniemy się odbiorcami sporej ilości trafień a także spotkań piłkarskich, gdyż turniej Starego Kontynentu mistrzostw będzie grany przez miesiąc czasu. Szkoleniowiec Paulo Sousa skonstruował listę zawodników na starcia podczas Starego Kontynentu mistrzostw, i z tego powodu w naszym poście z kolei naszym zamiarem będzie skonsolidować się na kadrze naszego kraju.

Ogłaszanie drużyny na wielkie rozgrywki takie jak Mistrzostwa Świata a także mistrzostwa Starego Kontynentu od wielu lat obudzić potrafi wśród wielbicieli piłkarskich a także sportowych publicystów bardzo duże doznanie w w Polsce. Bardzo często się trafiały w takim momencie niespodzianki, które nie każdemu podobały się. Bardzo podobnie było w przypadku tych powołań. Bez cienia wątpliwości gigantycznym zaskoczeniem, w chwili gdy trener Sousa Paulo ogłosił drużynę był brak w drużynie narodowej Grosickiego, który przez bardzo długo stanowił trzon naszej kadry narodowej. Od bardzo dawna reprezentant West Bromwich Albion nie rozgrywa spotkań systematycznie i to jest podstawowym powodem tego, iż szkoleniowiec Sousa Paulo nie miał chęci powołać Kamila Grosickiego do grupy zawodników piłkarskiej drużyny narodowej na Mistrzostwa Europy. powołaliśmy niesamowicie ekipę W praktyce, która może rywalizować o wysoki wynik na Mistrzostwach Europy. W takiej sytuacji zostaje nam czekać na otwierający mecz Mistrzostw Europy, w którym reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowaków drużyną narodową.

Zostaw komentarz